Zapomenuté uživatelské jméno?

(1 hlas)
Golf klub Františkovy Lázně Golf klub Františkovy Lázně

Golf klub Františkovy Lázně

Golf klub Františkovy Lázně (zkratka GCFRL) byl založen dne 19.2.2003. Domovským hřištěm GCFRL je golfové hřiště v Hazlově - Ovčíně, nedaleko Františkových Lázní.

Učel a cíl GCFRL

- Vytváření podmínek pro organizování sportovní činnosti (zejména golfové) na všech výkonnostních úrovních a ve všech hráčských kategoriích. Zajišťování podmínek pro zvyšování sportovní úrovně hráčů golfu.

- Poskytování služeb členům a nečlenům GCFRL v oblasti výuky, vzdělávací a poradenská činnost, propagační a reklamní činnost, a to vše v souvislosti s golfovým sportem.

- Zastupování zájmů GCFRL a jeho členů ve vztahu k úřadům a organizacím na všech úrovních i v České golfové federaci a v jiných svazech.

- Podpora a rozvíjení mezinárodních styků a aktivit.

- Ochrana přírody, krajiny a životního prostředí, ochrana krajinného rázu urbanizované i neurbanizované krajiny.
přečteno 2216 × naposledy změněno: pondělí, 28 květen 2018 18:57
Jiné z této kategorie: O hřišti »