Zapomenuté uživatelské jméno?
Golf Club Františkovy Lázně - ČSGA
úterý, 29 duben 2014 09:21

ČSGA

napsal

Česká seniorská golfová asociace (ČSGA) : www.csga.cz

Senioři

Seniorem se ve smyslu stanov České seniorské golfové asociace (ČSGA, www.csga.cz ) může stát muž či žena, kteří dosáhli věku 55, respektive 50 let, a jsou zároveň členy golfového klubu sdruženého v České golfové federaci (ČGF).

Senioři se dále mohou dobrovolně sdružovat v České seniorské golfové asociaci (ČSGA), přičemž roční poplatek za členství v ČSGA činí 300,- Kč. Cílem činnosti sdružení je organizování sportovního a společenského života jeho členů a zejména pěstování a rozvíjení golfové hry a její propagace.

Výhody členství v ČSGA:

§ příjemný kolektiv spoluhráčů
§ účast na seniorských turnajích na různých hřištích ČR v rámci tzv. Senior Tour
§ zvýhodněné hrací poplatky na seniorských turnajích
§ motivace soutěžit – zařazení do celostátního žebříčku ČSGA

Golf Resort Franzensbad (GRFb) jako provozovatel golfového areálu v Hazlově je k seniorům velmi vstřícný a poskytuje jim velký prostor ke golfovému vyžití. Každé pondělí s vyjímkou svátků je pojímáno jako tzv. seniorské pondělí, kdy mají senioři přístup na golfové hřiště za velmi výhodné greenfee 500,- Kč.

GRFb společně s Golf Clubem Františkovy Lázně (GCFRL) organizují pro své seniory seniorské turnaje a tůry, a to zejména každoroční dvojzápas (Ryder Cup) s Golf Clubem Sokolov, respektive spolupořadatelstvím Seniorské lázeňské golf tour, či možností účastí na jiných tůrách (Podkrušnohorská atd.).

V rámci působnosti GRFb a GCFRL se činností pro seniory věnuje:

Milan Richter, mobil: +420 603 219 388, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
který je současně kapitánem seniorských družstev.

Seniorské turnaje v rámci GCFRL:

  • Lázeňská seniorská golfová tour 2014 – kalendář turnajů
  • Ryder Cup 2014 GCFRL versus GC Sokolov – Sokolov: 2.6.2014, Hazlov 8.9.2014