Zapomenuté uživatelské jméno?
Golf Club Františkovy Lázně - Soutěže senioři

Na hřišti v Sokolově se v úterý 24.9.2019 od 9.00 hod. uskuteční odvetný zápas Ryder upu 2018 mezi GC Sokolov a GC Františkovy Lázně.

Turnaj o putovní pohár se hraje na úpravu HCP, podle pravidel the Royal and Ancient GC of St.Andrews a místních. Senioři (50 let) hrají ze žlutých odpališť, seniorky(50 let) z červených odpališť. Nasazení hráčů do jednotlivých flightů bude podle aktuálního HCP Stb. Brutto – 4 muži, 2 – ženy za každý tým.

Po skončení turnaje bude společný oběd, pak vyhlášení vítěze a předání Putovního poháru.

V jarním zápase v Hazlově muži GCFRL prohráli o 3 body, ale ženy naopak o 3 body vyhrály, takže jsme se rozešli smírně. Věřím, že se muži GCFRL v Sokolově vypnou k mimořádnému výkonu a společně se ženami opět vybojují Putovní pohár.

Je potřeba, aby se turnaje zúčastnil dostatečný počet jak mužů, tak i žen, pročež všechny oprávněné srdečně na zápas zvu.

Startovné 160 Kč, greenfee 250,- Kč

Přihlašovat se lze na serveru čgf do 23.9.2019 do 12:00 hod.

Milan Richter, kapitán seniorů

 

Važení golfisti a golfistky!

V letošním roce 2017 bude pokračovat řada seniorských turnajů pod hlavičkou regionální Lázeňské seniorské golfové tour. Vše důležité je obsaženo v propozicích této tour. Je důležité se včas přihlašovat (i odhlašovat), neboť snížením věkové hranice seniorů na 50 let pro může i ženy lze očekávát zvýšený zájem seniorů o účast v turnajích. Mění se rovněž výše greenfee, kdy si každé hřiště bude stanovovat vlastní snížené greenfee, startovné zůstáva stejné, tj. 100 Kč.

Přejí všem hodně štěstí, pohody a skvělých výsledků v turnajích LSGT.

M. Richter, kapitán seniorů GCFRL

 

Kalendář turnajů

 

úterý, 27 září 2016 10:35

LSGT 2016 - umístění hráčů GCFRL

napsal

LSGT 2016 skončila závěrečným turnajem v Cihelnách v náhradním termínu dne 27.9.2016.

Hráči Golf Clubu Františkovy Lázně zaznamenali velmi slušné výsledky, i když na nejlepší, tj. na bednu, to v žádné kategorii bohužel nestačilo. Přesto bych rád všem aktivním účastníkům Lázeňské tour z našeho klubu velice poděkoval a popřál jim mnoho úspěchů v sezoně 2017. Konečné žebříčky celé LSGT 2016 můžete vidět nawebstránkách http://www.seniorgolftour.cz/lsgt/

Zde jsou umístění hráčů GCFRL v jednotlivých kategoriích a v družstvech

M. Richter, kapitán seniorů

Strana 1 z 2