Zapomenuté uživatelské jméno?
středa, 25 červenec 2012 15:23

Hřiště 18 jamek

napsal
Ohodnotit tuto položku
(1 hlas)

Nabízíme vám to nejlepší golfové prostředí – v tichu, mezi lukami, u lesů s čistými horizonty, které na většině jamek neruší žádné silnice, továrny, obce či města...

Popis:
Dlouhé 18ti-jamkové hřiště, které je naprosto bezkonkurenčně začleněné do luk a lesních zákoutí ve výškách okolo 600 m. n. m. Místa je skoro všude dost a není důvod žehrat na nenasytnost místních lesů, míčky si ztratíme sami ;-) S vodou se tu potkáme taky v přiměřeném množství a v poměrně stravitelné rozloze.

Názor autora golfczech.cz:
Tohle je to nejlepší golfové prostředí – v lesích, tichu, s čistými horizonty, které na většině jamek neruší žádné silnice, letadla, továrny, města... Některé jamky jsou pravda poněkud slepé, ale dá se s tím žít, celkový dojem je fakt úžasný.

(Cena bohužel odpovídá místním podmínkám a většinové klientele lázeňského trojúhelníku, takže ve spojení s výletem z Prahy se může zdát poněkud vyšší.)

Zajímavosti hřiště:
Největší zajímavost je tady opravdu hřiště – solitérní jamky umístěné jakoby ve svém vlastním světě jsou nádherné. Pravidlově tu pak najdeme i jeden unikát – na jamce č. 3 pálíme přes rokli značenou jako příčný out. A na odpališti 18. jamky se nezapomeňte podívat na televizi, ve které uvidíte, kde je zrovna předchozí flight.

Popis, názor autora, zajímavosti hřiště viz web: Golf Resort Franzensbad k.s.

přečteno 8880 × naposledy změněno: středa, 11 březen 2020 13:54
Jiné z této kategorie: Výuka golfu »