česky / deutsch


Zapomenuté uživatelské jméno?

Hřiště 18 jamek

Nabízíme vám to nejlepší golfové prostředí – v tichu, mezi lukami, u lesů s čistými horizonty, které na většině jamek neruší žádné silnice, továrny, obce či města...

Názor autora golfczech.cz

Dlouhé 18ti-jamkové hřiště, které je naprosto bezkonkurenčně začleněné do luk a lesních zákoutí ve výškách okolo 600 m. n. m. Místa je skoro všude dost a není důvod žehrat na nenasytnost místních lesů, míčky si ztratíme sami ;-) S vodou se tu potkáme taky v přiměřeném množství a v poměrně stravitelné rozloze.

Tohle je to nejlepší golfové prostředí – v lesích, tichu, s čistými horizonty, které na většině jamek neruší žádné silnice, letadla, továrny, města... Některé jamky jsou pravda poněkud slepé, ale dá se s tím žít, celkový dojem je fakt úžasný.

(Cena odpovídá místním podmínkám a většinové klientele lázeňského trojúhelníku, takže ve spojení s výletem z Prahy je určitě přiměřená.)

Největší zajímavost je tady opravdu hřiště – solitérní jamky umístěné jakoby ve svém vlastním světě jsou nádherné. Pravidlově tu pak najdeme i jeden unikát – na jamce č. 3 pálíme přes rokli značenou jako příčný out. A na odpališti 18. jamky se nezapomeňte podívat na monitor, ve které uvidíte, kde je zrovna předchozí flight.

Popis a zajímavosti hřiště na webových stránkách provozovatele golfového areálu: Golf Resort Franzensbad k.s.

  Webkamera